fantasy_sci.fi_svet

Želvy Ninja – známe je všichni z dětství, a sledují je i naše děti. Známe je ale doopravdy? část 43. 

napsal Comics Boy CZ  🐢 20.08.2023

Rozpad kamarádství.

Bude tohle pro Želváky konečná? 😱

Po obsáhlé komiksové odbočce, přichází závěr celé Želví série. Ale ne, není to zase jen lehkovážné polemizování o ukončení mého vyprávění o zmutovaných teenagerech z manhattanské stoky, tentokrát se opravdu blížíme do finále 🙌 A jak lépe ukončit tohle skoro rok trvající povídání, než návratem k hlavnímu příběhu a jeho nepříliš radostnému vyústění.

Ale jedno po druhém kamarádi 💁‍♂️

Když jsem tu naposledy psal o spoluautorech Želváků, zmínil jsem, že se jejich kamarádství začalo otřásat v základech. Dnes je myslím přesně ten moment, kdy už bylo v sérii řečeno všechno potřebné a je vhodný čas v tomto neradostném povídání pokračovat.

Po té hromadě času, který společně Eastman s Lairdem při tvorbě komiksu a budování TMNT univerza strávili, se začalo jejich hluboké kamarádství transformovat na čistě profesní vztah a z nerozlučné dvojice se stali 2 samostatně stojící byznysmeni, jejichž původní vize se začala nezadržitelně rozpadat 😖 I když jak se to vezme, protože zatímco Eastman už pro Želvy ztratil své prvotní nadšení, Laird se k Želvám zády nikdy neotočil. V tomto případě je bohužel na vině Kevin, který se rozhodl Želváky opustit a přenechat značku jiné korporaci. Není divu, že o tom Peter nechtěl ani slyšet, a tak nakonec Kevinův podíl sám odkoupil a naši letití přátelé se definitivně rozešli 🤧 O téhle smutné etapě se Laird rozpovídal v pořadu Hračky našeho dětství na Netflixu, kde sám smutně pronáší: “Kéž by to bylo jinak. Kéž bychom si zůstali blízcí jako na začátku“ 💔 A mně nezbývá než souhlasit..

Po tomhle všem se Peter vrátil k práci a rozhodl se, že Želvy nasměřuje zpátky tam, kde kdysi začínaly, v temnotě newyorských stok 🕳️ Nové Želvy dostaly zpátky svůj extrémní vzhled a charakter, a ani u hraček tomu nebylo jinak. A výsledek? Výnosy letěly opět nahoru! 👏 Ale jak už všichni víme, období oblíbenosti u Želv nikdy netrvá moc dlouho, a tak se v roce 2009 dostaly do bodu, kdy už nebyly schopny zaujmout nové diváky a jejich existence visela doslova na vlásku.

Ti, co už tu nějakou tu dobu jsou, ví, co se v roce 2009 odehrálo, a ti co ne..Ti si budou muset počkat zase do příště 🐢

Sleduj Comics Boy CZ
  • Opens in a new tab
  • Opens in a new tab
  • Opens in a new tab

 

 

Sdílej: