fantasy_sci.fi_svet

Kde najdete tu nejlepší vánoční soutěž pro geeky a nerdy?

Vánoce, Vánoce přicházejí! Doba klidu, pohody, míru, přátelství a rodinných setkání pomalu klepe na dveře, a proto nezbývá nic jiného než se na vánoční atmosféru postupně naladit. A jak začít? Co třeba velkou vánoční soutěží, kterou pořádá herní magazín Gaming Professors? Ten na oslavu druhého výročí svého vzniku opět rozdává dárky nejen milovníkům her, ale i zarytým čtenářům či sběratelům.

Opět máte možnost zasoutěžit si o stovky cen, kompletní seznam výher naleznete v tomto odkazu. Jak se do soutěže zapojit? I tentokrát je to velmi jednoduché. Stačí dát „To se mi líbí“ na facebookovou stránku Gaming Professors, následně dát „lajk“ pod soutěžní příspěvek a napsat jakýkoliv komentář. Soutěž současně probíhá i na instagramu a je rozdělena na čtyři adventní týdny.

 

První týden: 27. 11. – 4. 12. 2022

Druhý týden: 4. 12. – 11. 12. 2022

Třetí týden: 11. 12. – 18. 12. 2022

Čtvrtý týden: 18. 12. – 25. 12. 2022

My jako mediální partneři soutěže jsme rádi, že vám můžeme toto vánoční potěšení přiblížit a každou adventní neděli vám jí připomenout. 

Magazín Gaming Professors vám již druhým rokem přináší novinky ze světa her, komiksů, filmů či deskových her.  A to nejlepší na konec, pokud vás zajímají recenze her, jste vášnivým hráčem a chtěli byste své dojmy sdělit široké veřejnosti, můžete se do týmu GP přidat i vy! Tak neváhejte a přihlaste se ještě dnes!

Soutěžíte rádi?