fantasy_sci.fi_svet

Želvy Ninja – známe je všichni z dětství, a sledují je i naše děti. Známe je ale doopravdy? část 2. 

Vítejte v roce 1986 🕗

Mladík jménem Mark Freedman, se právě chystá na svoji životní schůzku. 

Mark, tehdy licenční agent na volné noze, vycítil potenciál, který v sobě Želvy ukrývaly a chtěl ho dál rozvinout na trhu s hračkami. S hlavou plnou nápadů se rozhodl kontaktovat Eastmana s Lairdem ☎️

Připraven udělat dobrý dojem, se Freedman ve vypůjčeném obleku vydal za spolutvůrci úspěšného komiksu s nabídkou partnerské spolupráce.

Protože nebyl první, kdo je v tomhle směru oslovil, nejdřív se Eastman s Lairdem zdráhali nabídku přijmout 🙅‍♂️ A tak dali Markovi měsíc a půl na prokázání svých kvalit. Po sérii neúspěchů se Freedmanovi nakonec podařilo navázat spolupráci s hongkongskou společností Playmates Toys, která zrovna hledala místo pro expanzi na americký trh 🇺🇸 Tak se naše trio dohodlo. Mark dostal zelenou a Kevin s Peterem hlavní rozhodovací a schvalovací právo.

Ale společnost Playmates měla před sebou nelehký úkol. Musela dostat na trh s hračkami pro děti, postavičky inspirované brutálním komiksem pro dospělé čtenáře. Taky vám to zní trochu na hlavu? 😅

A protože to na hlavu nezní jenom nám, musely Želvy projít svou první velkou mutací 😱

Na řadu tak přišel John Handy, který měl za úkol “vyčistit” původní příběh. Ten se rozhodl ho s pomocí humoru předělat tak, aby hračky vyhovovaly požadavkům firmy Playmates. Společnost ale moc dobře věděla, že nemůže hračky prodat bez nějakého základního obsahu 💡

Takže oslovili animační studio, aby jim vytvořilo dětský pořad s pěti dvaceti minutovými epizodami. 

Tohoto nelehkého úkolu se zhostil David Wise, který má na svědomí pořady jako He-Man, Buck Rogers nebo Transformers. Uvědomil si, že želvy je potřeba od sebe nějak rozlišit. V původním komiksu mají totiž všechny čtyři červený šátek, a tak jsou od sebe prakticky k nerozeznání 🤷‍♂️ Želvy tak dostaly kromě nového vzhledu, taky zásadní rozpoznávací znamení. Tím byly barevně rozlišené šátky na hlavách a iniciály na opasku. 

A tak  se zrodily Teenage Mutant Ninja Turtles v podobě, jaké jsou dnes známé po celém světě 💥

Moment…. Že jsme si želvy ještě nepředstavili ⁉️

Máte pravdu ✅ Napravíme to v pokračování naší “Želví série” zase příště.

Sdílej příspěvek:

 

 

Sleduj Comics Boy CZ
 • Opens in a new tab
 • Opens in a new tab

Sledovali jste Želvy Ninja? Máte rádi komiksy?

Tento příspěvek má 14 komentářů

 1. I’m truly impressed by the way you effortlessly distill intricate concepts into easily digestible information. Your writing style not only imparts knowledge but also engages the reader, making the learning experience both enjoyable and memorable. Your passion for sharing your expertise is unmistakable, and for that, I am deeply grateful.

 2. Dwightmet

  As the Kingdom of Saudi Arabia gears up to drastically grow its economy, it is also clear that diversity, reputation house customers reviews equity and inclusion (DEI) must be taken seriously in all areas for the country to thrive.

 3. Dwightmet

  As the Kingdom of Saudi Arabia gears up to drastically grow its economy, it is also clear that diversity, reputation house serm equity and inclusion (DEI) must be taken seriously in all areas for the country to thrive.

 4. Alanimpep

  [url=https://antibioticsop.com/terramycin.html]terramycin for dogs eyes[/url]

 5. DavidKip

  Компанія Trafin, відчуваючи потенціал України, навіть у важкі часи продовжує інвестувати у розвиток ТРЦ, https://vz.ua/news/79143-kto-yavlyaetsya-akcionerom-trc-respublika-park що стимулює українські та міжнародні бренди розширювати свою присутність в ньому.

Napsat komentář