fantasy_sci.fi_svet

Nový eshop přichází na scénu s fantastickou figurkou Predator

predator

Sběratelská figurka Predator 2 Ultimate stalker predator

Materiál: PVC

Výška: necelých 20 cm

Váha: 800g

Výrobce: NECA

Predejce: Collect-able👇

Ahoj, dnes tu máme „recenzi“ na úžasnou sběratelskou figurku od výrobce „NECA“.

Tu nám ve spolupráci poslal nově vzniklý e-shop www.collect-able.cz ten se specializuje na prodej ale i poptávku sběratelských a limitovaných sošek, figurek, miniatur.

Převážně těch, co jsou těžko k dostání na našem trhu.

Teď k samotné figurce.

Jedná se o Predatora 2 z edice Ultimate stalker predator. Tento predator rozšířil filmové univerzum a je součástí ztraceného kmene lovců „Lost Tribe“ tato banda se objevuje na konci druhého filmu.

Figurka je zabalená v úžasné sběratelské krabici. Samotná figurka je necelých 20 cm vysoká a váží 800 gramů.

Je z velmi kvalitního PVC v ruce nepůsobí křehce. Když vezmeme v potaz, že je plně polohovatelná ruce, nohy, hlava, trup, chodidla tak je i přes to velmi pevná a kvalitní.

Vizuál tohoto mazlíka je na vysoké úrovni, na poličce i v ruce vypadá krásně. Spousta detailů, které každý fanda vesmírného lovce ocení. Autentické zbarvení zbraně a zbroje, prostě povedený kousek.

V balení nalezneme další ruce pro různorodou modifikaci a pro možnost uchopení různých zbraní. Dále jsou součástí vyměnitelné kusy zbroje, najde se i nějaká lidská trofej. Jako speciální bonus zde máte druhou hlavu, a to bez masky, takže se nám tento fešák ukáže v plné kráse… Miluju ten jejich psí pohled 😁😂.

Samozřejmě jsem chvíli sám bojoval s tím, jak správně vše natočit a srovnat, aby Predator pěkně pózoval. 😊 Díly drží pevně, takže se musí trochu zabrat, aby se třeba hlava sundala ale vzhledem k pevnému PVC to vůbec nevadí aspoň víte, že díly budou držet.

Za mě velmi povedená figurka a určitě doporučuji se podívat na e-shop @collectable.shop

PS: Mají úžasné Star Wars figurky, třeba nabuchaného Darth Maula!

collectable

Collect-able je uskupení sběratelů, kteří mají zkušenosti s “lovem” figurek, sošek, knížek, komiksů a spousty dalších předmětů, které jsou limitované a nelze je jen tak běžně zakoupit v lokálním obchodě, či přes retail eshopy.  

Od sběratelů, pro sběratele.

Chceme, aby každý měl možnost zařadit vzácné kousky do své sbírky a nemusel se přitom bát podvodu, zdlouhavého čekání, či naprostého vyprázdnění peněženky.  

Jsme fanoušci, kteří mají zápal a chuť.

Máte rádi sběratelské figurky? Už nějaké doma máte? A viděli jste film Predator?