fantasy_sci.fi_svet

V karetní hře Magic: The Gathering vyjde jedna jediná speciální kartička "The One Ring"

 

✨Nové rozšíření světoznámé karetní hry Magic: The Gathering spojuje své síly s tvorbou J.R.R. Tolkiena a vytváří exkluzivní edici, která se nezařadí do fiktivního fantasy univerza, jež spojuje většinu vydání Magicu.

Toto rozšíření představí úplně novou edici. Nejzajímavější pro všechny hráče a sběratele jsou však kartičky většiny známých míst, postav a bytostí, ale také prstenu moci. Klasická verze Prstenu moci bude vydána ve větším, ale omezeném množství.

Dočkáme se také dalších prstenů moci, přičemž pro krále elfů vyjde 300 karet, pro vládce trpaslíků 700 karet a pro lidské vládce 900 karet. Tyto karty budou také velmi výjimečné, ale nejvzácnějším kouskem bude prsten moci v originálním zpracování, který bude vydán pouze jednou.

Jedná se o kartičku s ilustrací Veliho Nyströma a bude to nejvzácnější kousek ve třicetileté historii Magicu. To je obrovské lákadlo pro všechny sběratele.

A kde takovou lákavou kartičku najít? Bude vložená náhodně do jednoho balíčku, takže takové hledání velikonočního vajíčka. 😀