fantasy_sci.fi_svet

Chystaný seriál Arcane, už v listopadu na Netflixu

Před nějakou dobou, jsme sdíleli trailer na nový chystaný animovaný seriál „Arcane“. Seriál vznikl na motivy oblíbené hry „League of Legends“.

Producentem a tvůrcem seriálu je společnost Riot Games ta také stojí za vznikem samotné hry LoL. Na seriálu také pracuje animátorské studio Fortiche Productions.

Příběh nás dovede do města Piltover a jeho temného podzemí, jenž se nazývá Zaunu. To je samozřejmě utlačování svrchovanou elitou z okázalého města v oblacích. Také nazývané „Město pokroků“.

V seriálu budeme sledovat souboje místních šampionu a také příběh dvou dívek Jinx a Ví, fanoušci herní série asi tuší, že se jedná o sestry, takže příběh slibuje hodně emocí ale také akce a odkazů na herní předlohu.

Seriál je uvolněn pro publikum 14+ a bude vysílán ve třech aktech, kdy každý akt má tři epizody. První epizoda má stanovené datum premiéry na 6.11 tohoto roku (doufáme, že nám ho nic neposune).

arcane
arcane
arcane
arcane
arcane
arcane
arcane

Podle traileru se máme na co těšit. Animace vypadá úchvatně, barevně a velmi akčně. Navíc se zde setkáme s několika známými postavami ze světa League of Legends.

Lákává věc na seriálu je, že bude mít český dabing. Sice já se zrovna radši dívám v originálním znění s titulky, ale každou snahu o rozšíření publika pomocí dabingu si ceníme.

Určitě se od nás také dočkáte recenze, protože mi tento seriál nenecháme ujít 😁👍

Znáte herní sérii Legue of Legends?