fantasy_sci.fi_svet

Akční android hra Injustice 2 pro vaše telefony zdarma

Název hry: Injustice 2

Žánr: akční

Universum: DC

Podpora: Android – Google play

Cena: Zdarma

 

Je skoro totožná jako její verze na Playstation. 

Hra je od 13 let.

Popis z Obchod Play:

Kdo je ve vaší lize spravedlnosti? Připojte se ke svým oblíbeným DC superhrdinům a padouchům v této akční, bezplatné bojové hře! Sestavte tým legend superhrdinů jako Batman, Superman, Supergirl, The Flash a Wonder Woman a bojujte proti silám proti vám. Ovládejte nová komba a rozdrťte protivníky v dynamických bitvách 3v3. Vylepšujte své superhrdiny speciálními schopnostmi, jak se probojujete hrou. Staňte se šampionem sbíráním vybavení pro své postavy a ovládáním nepřátel v soutěžích PvP. Každá epická bitva v této bojové hře CCG vás definuje – připojte se k boji a staňte se konečným šampionem DC!

Recenze

Tato mobilní hra nám poskytuje opravdu hodně možností v našich mobilních přístrojích a stejně tolik i na konzolích. Najdete jí jak na iOS tak i na Google play, navíc je zadarmo. Je zde plno hrdinů a módů. Každý charakter, který je v této hře se dá vylepšit jak schopnostmi tak i vybavením. K dispozici jsou různé bonusy. Každé čtyři hodiny máte možnost otevírat balíčky zdarma. Také je tam možnost sledovaní videí (reklam) z kterých máte drahokamy, které poté můžete využít k jakémukoliv zrychlení či vylepšení vašeho charakteru. 

Jsou tam různé oblíbené charaktery jako například – Batman 🦇 , Superman, Wonder Woman, The Flash, Supergirl, Aquaman, Green Lantern, The Joker, Brainiac, Harley Quinn. 

Každá postava má své speciální komba, které si můžete vylepšovat. Tyto komba totiž nerostou s úrovní charakteru, ale musíte je levelovat zvlášť. Což je docela nákladné (herně) , protože každá úroveň komba má svou cenu. Samozřejmě jako v každé hře je i zde systém zakoupení si herní měny, krystalů a vybavení za reálné peníze, ovšem pokud nechcete nemusíte utratit ani korunu. Můžete také plnit každodenní výzvy a pomáhat tak svým postavám v růstu. 

 

Další výhoda této hry je, že můžete bojovat i v online aréně proti skutečným lidem a vyšplhat se tak v žebříčku až na vrchol – pokud na to máte koule! 😃 Tato online část není ovšem jen o boji, ale i o navazování přátelství. Společně se svými novými přáteli můžete utvořit neboli sestavit svou ligu spravedlnosti a společně bojovat a třeba i porazit největšího bosse Brainiaca. Online část také obsahuje chat, společné nájezdy atd. 

Další zajímavá věc je, že můžete hrdiny posílat na operace (každá zabírá jinak dlouhý čas) a z toho dostáváte jak peníze, tak i zkušenosti. 

Vizuál hry je parádní, postavy jsou moc hezky graficky zpracovaný a překvapila mě kvalita hry. Každý detail je moc hezky provedený a dokonce, jsem v některých postavách poznávala herce, kteří je ztvárňují ve filmech. Hrát můžete opravdu v kvalitním rozlišení. 

Ovládání této hry je velmi intuitivní a lehce se to člověk naučí. Celkový chod hry je k pochopení a je velmi přehledný. Je zde také příběhová linka, která má hutný příběh, u kterého se rozhodně nebudete nudit. Je to z velké části filmový příběh, kdy jen bojujete s nepřáteli, které vám příběh poskytne.

Celkově hru hodnotím velmi kladně, navíc když si jí člověk může zahrát i zadarmo, je ta radost pak mnohem větší. Určitě doporučuji aspoň vyzkoušet. Ale zároveň i upozorňuji, že hra má cca 1,5GB . Ovšem pokud máte rádi superhrdiny a DC tak byste si hru měli určitě zahrát. Už jen proto, abyste se mohli pokochat.

Hodnocení 5⭐/5⭐

HRU MŮŽETE STÁHNOUT 👉ZDE👈 !

Recenzi pro Vás napsala a vytvořila:
janča
Janča
autor webu
Sdílej:

Máte rádi akční bojové hry? DC nebo Marvel?