fantasy_sci.fi_svet

Recenze na komiks Terapie masem 2

Název díla: Terapie masem 2

Autor: Albrecht Smuten

Počet stran: 88

Nakladatelství: Epocha

Rok vydání: 2022

 

Děkujeme nakladatelství @nakladatelstviepocha za zaslání komiksu.

Noirová jatka pokračují.

Komu nestačila první porce masa, pro toho je tu krvavý nášup v podobě druhého dílu. Albrecht Smuten, autor komiksových sérií Pac & Pussy a Terapie masem, opět přitvrdil.

Černočerný humor, násilí, sex a drogy… Co víc si můžete v žitově přát?

Recenze

Terapie masem 2 je moje první setkání s autorem Albrechtem Smutenem. Přebal, na kterém jsou tři vostrý týpci s gilotinou v pozadí a celkový noir vzhled mi napovídal, že toto bude vážně terapie masem. Navíc je součástí komiksu hustej pivní podtácek, který mi udělal velkou radost, takže jsem se směle a bez váhání do této duševní terapie pustil.

Musím konstatovat, že se jedná o velmi originální a specifickou četbu. Komiks má zajímavý formát a jeho černobílý noiar vzhled výborně koresponduje s humorem, který tento komiks obsahuje.

Terapie masem je vlastně moderní humorný komiks, kde humor stříká na všechny strany, jako krev po Ládíkové nakládačce.

Autor při svých vtipech využívá krásu a rozmanitost českého jazyka na 150%. Navíc nemá strach použít humor, který je černější než noc sama. Vymýšlí bravurní slovní spojení a velmi zábavné dvojsmysly. Jedná se o bezprecedentní masovou nálož, že i babiččina sekaná by zezelenala závistí…

Závěrem – jedná se o krátkou zábavnou četbu s originálním humorem, u které jsem se bavil. Dvojice agent Fisting a bezruký zloděj mě úplně odrovnala…🤣🤣

Hodnocení 3,5⭐/5⭐

Recenzi pro Vás napsal a vytvořil:
Robin
autor webu
Sdílej:

Další knihy z nakladatelství Epocha 👇

Máte rádi černý humor?