fantasy_sci.fi_svet

Návod jak na správného superhrdinu nám (ne)poví Saitama

Listovací ukázku komiksu najdete ZDE

Název díla: One – Punch Man 3 – Zvěsti

Autor: ONE

Počet stran: 212

Nakladatelství: Crew

Rok vydání: 2022

Děkujeme nakladatelství @crew_komiks za zaslání recenzního výtisku této mangy,

Třetí díl akční hrdinské mangy One Punch Man jede stále ve stejných kolejích. V předchozím díle Saitama společně s Genosem porážejí jednoho nepřítele za druhým a Genos chce po Saitamovi aby se stal jeho mistrem. Navíc přicházejí na to, že aby se mohli stát skutečnými superhrdiny musí si udělat superhrdinskou licenci, a to znamená zúčastnit se certifikační zkoušky.

Recenze

Na začátku třetího dílů proběhnou ony zkoušky a díky svým postojům k superhrdinské práci a ironií osudu se Saitama stane hrdinou třídy C a jeho žák Genos dosáhne té nejvyšší úrovně, což Saitamu rozladí a stane se mu osudným a také pro něho velmi protivným zařazením. Jelikož ho nikdo nezná, všichni se k němu chovají jak k slabochovi, a navíc musí neustále dokazovat svou superhrdinskou službu.

Díky tomuto sledu událostí, je třetí díl trochu jiný než první dva. Je tu více dialogů a komických situací ale na úkor Saitami, který tu je mnohem méně, než jsme u této série zvyklí. I Genos byl odstaven na druhou kolej, ne za by to bylo špatně. Dozvídáme se více o světě a celkovém fungování superhrdinské komunity. Bohužel, jsem si myslel, že je superhrdinů fakt jenom několik a všechny monstra jsou připravena pro Saitamu. Najednou tu běhá v každém městě tucet superhrdinů a Saitama nemá proti komu bojovat. Za mě tato manga patří Saitamovi a jeho osobitému charakteru, ale beru tento díl jako zajímavou odbočku a rozšíření univerza. Jen mě mrzí, že nešel vidět souboj Saitami a chaluhového monstra, mohlo to být zajímavé 👍😁.

-Dostaneš flákanec a mikina s nápisem prsa, mě fakt velmi pobavil.-

K vizuálu nemám co říct, je radost si tuto akční mangu prohlížet a její moderní a akční styl kresby je mi velmi sympatický. Vše tu vypadá dobře a Saitamovi změny mimiky a výrazů při různých činnostech jsou povedené a ukazují nám kvalitu kreslíře. Navíc někdy vypadá Saitama jako hodny kamarád a někdy jako psychoticky fitness bouchač.

Závěrem jedná se o zábavnou akční jízdu okořeněnou v tomto díle menší odbočkou rozšiřující celkový svět. Jako vždy jsem se u četby a listováním touto mangou velmi bavil

Hodnocení 4⭐/5⭐

Recenzi pro Vás napsal a vytvořil:
Robin
autor webu

Máte rádi mangy? Koukněte zde na další recenze 👇

Znáte tuto manga sérií?

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. hadocoola

    pregnant on clomid Some technology enthusiasts guessed the answer in advance, their hearts Male Enhancement Pills Xl male enhancement before and after photos could not help beating wildly, and their can you take two viagra faces showed ecstatic expressions

Napsat komentář